Ardıç

Ardıç

Narenciye

Narenciye

Fesleğen

Fesleğen

Anason

Anason

Karanfil

Karanfil

Köknar

Köknar

Lavanta

Lavanta

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

86

18-45

1994

1855

kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 70

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 30

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 60

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE
captcha
Gelmiş geçmiş en kullanışlı , her ortama ve ısıya ayak uydurabilen , kesinlikle geçtiği yerde kendini hissettiren ve bir kez tanışanın ikinciye şak diye ismini söylediği parfümdür. Yalnız kalite insanların hissedebileceği gerçek bir koku.
Versace Blue Jeans için söyleyebileceğim kelime eğlenceli olması. Cumartesi günüme özel listemde ilk sırada. Bu kokuyu kullanıyorsun ve sakin - hazır konumda alışveriş yapıyorsun ya da bahçede dinlenmeye geçiyorsun. Büyük bir kot pantolonun rahatlığı ismi ile bağdaşmış. Rahatlığı ve huzuru sevenler için ideal bir parfüm. Sizi kokulu, bitkisel tazelik, hafif çiçekler ve kokunun ilerlemesi boyunca bulunan hoş bir vanilya ile saran harika bulut üstü bir hisse yolculuk ettiriyor. Blue Jeans kesinlikle verilen parayı hakeden bir koku.
Sevmiyorum, fakat bir şekilde de beğendim. Beni kendine kararsız bıraktı. Bunu kullanmak için çok genç olduğumu hissediyorum.
Bu koku sonsuza kadar sürse sesimi çıkarmam. Kendisi ile aşk yaşıyorum. 11 yaşındaki bir çocukken zor kazanılan parayla satın aldığım ilk kokum. Belkide son kokum. En azından sadık kalmayı düşünüyorum. Hâlâ bunu kullanıyorum. Yılın her saatinde ama sıcak havalarda özellikle en iyisini istiyorsanız blue jeans diyorum. Tamamen verdiğiniz ücretin karşılığına değer ve yine de benzersiz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm