Versace Blue Jeans Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Ardıç

Ardıç

Narenciye

Narenciye

Fesleğen

Fesleğen

Anason

Anason

Karanfil

Karanfil

Köknar

Köknar

Lavanta

Lavanta

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

86

18-45

1994

1285

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 71

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 86

GÜNDÜZ
gece

% 14

GECE

Blue Jeans Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Blue Jeans parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir26616
Gelmiş geçmiş en kullanışlı , her ortama ve ısıya ayak uydurabilen , kesinlikle geçtiği yerde kendini hissettiren ve bir kez tanışanın ikinciye şak diye ismini söylediği parfümdür. Yalnız kalite insanların hissedebileceği gerçek bir koku.
purhan
Versace Blue Jeans için söyleyebileceğim kelime eğlenceli olması. Cumartesi günüme özel listemde ilk sırada. Bu kokuyu kullanıyorsun ve sakin - hazır konumda alışveriş yapıyorsun ya da bahçede dinlenmeye geçiyorsun. Büyük bir kot pantolonun rahatlığı ismi ile bağdaşmış. Rahatlığı ve huzuru sevenler için ideal bir parfüm. Sizi kokulu, bitkisel tazelik, hafif çiçekler ve kokunun ilerlemesi boyunca bulunan hoş bir vanilya ile saran harika bulut üstü bir hisse yolculuk ettiriyor. Blue Jeans kesinlikle verilen parayı hakeden bir koku.
huseyin
Sevmiyorum, fakat bir şekilde de beğendim. Beni kendine kararsız bıraktı. Bunu kullanmak için çok genç olduğumu hissediyorum.
enes
Bu koku sonsuza kadar sürse sesimi çıkarmam. Kendisi ile aşk yaşıyorum. 11 yaşındaki bir çocukken zor kazanılan parayla satın aldığım ilk kokum. Belkide son kokum. En azından sadık kalmayı düşünüyorum. Hâlâ bunu kullanıyorum. Yılın her saatinde ama sıcak havalarda özellikle en iyisini istiyorsanız blue jeans diyorum. Tamamen verdiğiniz ücretin karşılığına değer ve yine de benzersiz.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.