Versace Bright Crystal Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Japon yuzu limonu

Japon yuzu limonu

Nar

Nar

Su notaları

Su notaları

Lotus

Lotus

Manolya

Manolya

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

Maun

Maun

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

85

20-60

Absolu2013

1497

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 57

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 60

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Bright Crystal Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Bright Crystal parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir820
https://www.albertosego.com/alberto-sego-v-kr-bayan-parfum-kod-no-1154

bunu alın orjinalinden bile iyi diyebilirim. En az iki katta kalıcı. Fiyatıda sudan ucuz. Aldım her türlü kefilim.
misafir24663
bu parfümün yerine alberto sego markasının V.KR modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
whoisselly
İlk 2009 yılında kullandım. Ne mevsim olursa olsun kullanabileceğiniz hoş çiçek kokulu bir parfüm. Son zamanlarda yeniden denedim ve tanıyamadım. Eski koku ile alakası kalmamış mı bana mı bu şekilde hissettirdi anlamadım. Vercase bu modeli daha tatlı hale getirmiş. Ekşi meyveli notalarıda daha önde vurgulamış. Başlangıçta nar hissediliyor. Yoğun ambroksan ile de bitiyor. Bu değişikliği umursamıyorum ama daha ucuz kokuyor gibi. Eskiden ayrı bir havası vardı. Şimdi tüm bu olumsuz yorumların neden yazıldığını daha iyi anlayabiliyorum. Eski versiyon olsa olumsuz yorumları göremezdiniz. Noir modeli de değişmiş ayrıca. Şimdi hindistan cevizi yerine çiçek kokuyor. Her neyse, satın almadan önce Bright Crystal modelini test etmenizi tavsiye ederim.
Monolyahanim
Çok basit, sıkıcı bir koku. Çocuklarımla oyun alanına çıktığımda kullanıyorum. Özel bir şey yok. Seksi bir şey yok. Sadece hafif bir çiçek buketi. Hayatının ilk parfümü olan küçük bir genç kız için mükemmel olabilir. Abartılacak veya aşırı olumsuz değerlendirilecek bir şey yok.
necla
İlk püskürttüğümde saçma gelebilir ama kereviz mi kokuyor diye düşünmüştüm. Hala 1/2 saat sonra geçmesine rağmen yine o kereviz kokusunu aldım. Burnumu bir doktora göstermem lazım sanırım :D Diyette iken bile nefret ettiğim koku :D
kadriye
Bright Crystal serin, gevrek ve hoş kokudur. Şakayık ve manolya ile esas olarak aldığınız şey oldukça basit. Bence gündüz için güvenli bir parfüm. Çok aşırı değil ama baş döndürücü bir koku da değil. Çok taze ve temiz.
Emine
Harika yaz kokum. Cildimde harika narenciyeleri hissedebiliyorum. Ferahlatıcı.
feriha
Ben bu kokuyu kullanıyorum ama sanırım kendime kullanmıyorum. Ben kendim hiç bir şey hissetmiyorum ama etrafımdaki insanlar kokunun benden mi geldiğini soruyorlar. Sanırım uzun süre kullandığımdan dolayı burnum alıştı.
duyguc
Bright Crystal vücut kimyasalınıza bağlı etki gösteren bir parfüm. İlkbahar veya yaz aylarında çiçekler içerisinde gezindiğiniz de hissettiğiniz tüm ayrıntıları bu parfümde hissedeceksiniz. Benim cildimde harika bir etki gösteriyor ama sizin için farklı olabilir. Denemelisiniz bu yüzden.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.