Versace Bright Crystal Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Versace Bright Crystal Bayan Parfüm

Versace markası Bright Crystal modeli ile, pembe renkli şişesinde yumuşak ve daha parlak bir koku duyurdu. Günümüzde popüler meyveli nota kompozisyonuna biraz daha gourmand nüans verir. En iyi notaları nar, Yuzu limonu ve buzlu uyuşmalardır. Şakayık ve manolya kompozisyonun merkezinde, suda yeni lotus notası ise çiçek akorlarının yoğunluğunu ve tatlılığını hafifletir. Zengin tabanda bitkilerden, misk ve kırmızı ormandan elde edilen kehribar rengi hatırlatmalarla sizlere sunuluyor. Parfüm 2006 yılında Alberto Morillas tarafından tasarlandı.

Üst Nota
Japon yuzu limonu

Japon yuzu limonu

Nar

Nar

Su notaları

Su notaları

Orta Nota
Lotus

Lotus

Manolya

Manolya

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

Alt Nota
Maun

Maun

Amber

Amber

Versace Bright Crystal Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Versace Bright Crystal Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 66 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 59 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
66%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
59%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
86%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
57%
Parfüm geceye uygun
GECE
43%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
43%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 85
7474 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Versace Bright Crystal Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Versace Bright Crystal Bayan Parfüm Yorumları

Versace Bright Crystal ve crystal noir parfüm modelleri kadın kategorisinde versace parfümün en çok sattığı iki model. Fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı birebir aynı muadilini düşünenler varsa
https://www.albertosego.com/alberto-sego-v-kr-bayan-parfum-kod-no-1154
bu linkten gönül rahatlığı ile satın alabilirler. Pişman olacağınızı kesinlikle düşünmüyorum.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-v-kr-bayan-parfum-kod-no-1154

bunu alın orjinalinden bile iyi diyebilirim. En az iki katta kalıcı. Fiyatıda sudan ucuz. Aldım her türlü kefilim.
bu parfümün yerine alberto sego markasının V.KR modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
İlk 2009 yılında kullandım. Ne mevsim olursa olsun kullanabileceğiniz hoş çiçek kokulu bir parfüm. Son zamanlarda yeniden denedim ve tanıyamadım. Eski koku ile alakası kalmamış mı bana mı bu şekilde hissettirdi anlamadım. Vercase bu modeli daha tatlı hale getirmiş. Ekşi meyveli notalarıda daha önde vurgulamış. Başlangıçta nar hissediliyor. Yoğun ambroksan ile de bitiyor. Bu değişikliği umursamıyorum ama daha ucuz kokuyor gibi. Eskiden ayrı bir havası vardı. Şimdi tüm bu olumsuz yorumların neden yazıldığını daha iyi anlayabiliyorum. Eski versiyon olsa olumsuz yorumları göremezdiniz. Noir modeli de değişmiş ayrıca. Şimdi hindistan cevizi yerine çiçek kokuyor. Her neyse, satın almadan önce Bright Crystal modelini test etmenizi tavsiye ederim.
Çok basit, sıkıcı bir koku. Çocuklarımla oyun alanına çıktığımda kullanıyorum. Özel bir şey yok. Seksi bir şey yok. Sadece hafif bir çiçek buketi. Hayatının ilk parfümü olan küçük bir genç kız için mükemmel olabilir. Abartılacak veya aşırı olumsuz değerlendirilecek bir şey yok.
İlk püskürttüğümde saçma gelebilir ama kereviz mi kokuyor diye düşünmüştüm. Hala 1/2 saat sonra geçmesine rağmen yine o kereviz kokusunu aldım. Burnumu bir doktora göstermem lazım sanırım :D Diyette iken bile nefret ettiğim koku :D
Bright Crystal serin, gevrek ve hoş kokudur. Şakayık ve manolya ile esas olarak aldığınız şey oldukça basit. Bence gündüz için güvenli bir parfüm. Çok aşırı değil ama baş döndürücü bir koku da değil. Çok taze ve temiz.
Harika yaz kokum. Cildimde harika narenciyeleri hissedebiliyorum. Ferahlatıcı.
Ben bu kokuyu kullanıyorum ama sanırım kendime kullanmıyorum. Ben kendim hiç bir şey hissetmiyorum ama etrafımdaki insanlar kokunun benden mi geldiğini soruyorlar. Sanırım uzun süre kullandığımdan dolayı burnum alıştı.
Bright Crystal vücut kimyasalınıza bağlı etki gösteren bir parfüm. İlkbahar veya yaz aylarında çiçekler içerisinde gezindiğiniz de hissettiğiniz tüm ayrıntıları bu parfümde hissedeceksiniz. Benim cildimde harika bir etki gösteriyor ama sizin için farklı olabilir. Denemelisiniz bu yüzden.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER