Japon yuzu limonu

Japon yuzu limonu

Nar

Nar

Su notaları

Su notaları

Lotus

Lotus

Manolya

Manolya

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

Maun

Maun

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

85

20-60

2013

2510

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 59

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 86

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 14

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Versace Bright Crystal ve crystal noir parfüm modelleri kadın kategorisinde versace parfümün en çok sattığı iki model. Fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı birebir aynı muadilini düşünenler varsa
https://www.albertosego.com/alberto-sego-v-kr-bayan-parfum-kod-no-1154
bu linkten gönül rahatlığı ile satın alabilirler. Pişman olacağınızı kesinlikle düşünmüyorum.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-v-kr-bayan-parfum-kod-no-1154

bunu alın orjinalinden bile iyi diyebilirim. En az iki katta kalıcı. Fiyatıda sudan ucuz. Aldım her türlü kefilim.
bu parfümün yerine alberto sego markasının V.KR modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
İlk 2009 yılında kullandım. Ne mevsim olursa olsun kullanabileceğiniz hoş çiçek kokulu bir parfüm. Son zamanlarda yeniden denedim ve tanıyamadım. Eski koku ile alakası kalmamış mı bana mı bu şekilde hissettirdi anlamadım. Vercase bu modeli daha tatlı hale getirmiş. Ekşi meyveli notalarıda daha önde vurgulamış. Başlangıçta nar hissediliyor. Yoğun ambroksan ile de bitiyor. Bu değişikliği umursamıyorum ama daha ucuz kokuyor gibi. Eskiden ayrı bir havası vardı. Şimdi tüm bu olumsuz yorumların neden yazıldığını daha iyi anlayabiliyorum. Eski versiyon olsa olumsuz yorumları göremezdiniz. Noir modeli de değişmiş ayrıca. Şimdi hindistan cevizi yerine çiçek kokuyor. Her neyse, satın almadan önce Bright Crystal modelini test etmenizi tavsiye ederim.
Çok basit, sıkıcı bir koku. Çocuklarımla oyun alanına çıktığımda kullanıyorum. Özel bir şey yok. Seksi bir şey yok. Sadece hafif bir çiçek buketi. Hayatının ilk parfümü olan küçük bir genç kız için mükemmel olabilir. Abartılacak veya aşırı olumsuz değerlendirilecek bir şey yok.
İlk püskürttüğümde saçma gelebilir ama kereviz mi kokuyor diye düşünmüştüm. Hala 1/2 saat sonra geçmesine rağmen yine o kereviz kokusunu aldım. Burnumu bir doktora göstermem lazım sanırım :D Diyette iken bile nefret ettiğim koku :D
Bright Crystal serin, gevrek ve hoş kokudur. Şakayık ve manolya ile esas olarak aldığınız şey oldukça basit. Bence gündüz için güvenli bir parfüm. Çok aşırı değil ama baş döndürücü bir koku da değil. Çok taze ve temiz.
Harika yaz kokum. Cildimde harika narenciyeleri hissedebiliyorum. Ferahlatıcı.
Ben bu kokuyu kullanıyorum ama sanırım kendime kullanmıyorum. Ben kendim hiç bir şey hissetmiyorum ama etrafımdaki insanlar kokunun benden mi geldiğini soruyorlar. Sanırım uzun süre kullandığımdan dolayı burnum alıştı.
Bright Crystal vücut kimyasalınıza bağlı etki gösteren bir parfüm. İlkbahar veya yaz aylarında çiçekler içerisinde gezindiğiniz de hissettiğiniz tüm ayrıntıları bu parfümde hissedeceksiniz. Benim cildimde harika bir etki gösteriyor ama sizin için farklı olabilir. Denemelisiniz bu yüzden.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm