Zencefil

Zencefil

Kakule

Kakule

Karabiber

Karabiber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Şakayık

Şakayık

Gardenya

Gardenya

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 13

alt nota oranı
Alt Nota

% 7

88

20-55

2004

1945

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 83

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 73

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 27

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 27

İLKBAHAR
yaz

% 36

YAZ
sonbahar

% 9

SONBAHAR
kış

% 27

KIŞ
gündüz

% 20

GÜNDÜZ
gece

% 80

GECE
captcha
çok kalıcı kaliteli ve başarılı muadilini yani açık parfümünü arayanlara
https://www.albertosego.com/alberto-sego-vnor-bayan-parfum-kod-no-1288
tavsiye ederim. Orjinalini de kullanan biri olarak kesinlikle nokta atışı.
Gardenya açılışta lezzetli ama hindistan cevizi her şeyin üzerine çıkıyor ve çok belirgin. Keyifli bir koku aslında. Tipik bilinen çiçek kokularından değil. Hindistan cevizi kokularını sevenler için güzel bir alternatif.
Sabunlu ve açık bir şekilde kokuyor. Güzel ama tipik bir gündüz çiçek parfümü gibi kokuyor.
Eşsiz kokusuyla tam bir bağımlılık. Bunu daha önce de söyledim ama daha fazlasını söylemek zorundaydım. Bulursanız alın.
Sofistikeliği olumlu bir şekilde aktaran ve göze çarpıtan bir koku. Kokunun benzersizliği, güzel notaların olağan dışı karışımından geliyor. İş için mükemmel buluyorum. Çok sıra dışı ve sıkıcı değil.
Hindistan cevizini seviyorum. Paket gerçekten çok süslü. Karanlık gizemlere söz veriyor ve sözler yerine getiriliyor. Misk, hindistan cevizi ve çiçekler, aynı anda taze ve tatlı kaldıkları güzel danslarla bağlanır. Yaz sıcaklıklarında güzel gelişir, kışın da inanılmaz olduğunu hayal edebiliyorum. Denemeye bile gerek yok direk alın. Kalitenin şişelenmiş hali. Versace kötü parfüm yapmıyor zaten. Buda en çok aranan bayan parfümler içerisinde her zaman.
Kirli, ıslak odunsu hindistan cevizi. Kuruması sonrası üzerinizde harika, gerçekten hoş bir koku kalacak.
İlk başta bunu bir dergide kokladım ve almayı düşündüm. Gerçeği dergiden çok farklı kokuyordu. Bana biraz erkeksi kokuyor. Kakule ve traş köpüğü gibi. Pek fazla iyi değil. Kötü de değil ama favorilerimden biri değil.
Bu model benim ilk Versace markası altındaki parfümüm ve benim için hoş bir sürpriz oldu. Yüksek kaliteli hindistan cevizi, beyaz çiçekler ve baharatlı kremalı sandal ağacı kokusu. Gerçekten çok seviyorum ve geniş bir parfüm koleksiyonuna sahip olmama rağmen en çok kullandığım modelden birisidir kendisi. Çok uzun ömürlü ve en az 6 saat üzerimde hissedebiliyorum.
Kesinlikle tropikal bir plaj havası alırsınız ve bunun içinde listelenmemiş olmasına rağmen Tahitian Monoi yağı olduğuna adım gibi eminim. Pahalı bir güneş losyonu kokusu var. İçeriğine göre harika fiyatı var. Kalite kokuyorsunuz. 3 ya da 4 püskürtmesi bütün günü aşar. Parasını hak ediyor.
Mutlak favori parfümüm. Beyaz çiçek ve meyveli kokulardan çok farklı. En iyi kısmı, çok uzun kalıcılığının sürmesi. Sonsuza dek benim favorim olacak. 10/10
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm