Versace Dylan Blue Pour Homme Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Versace Dylan Blue Pour Homme Erkek Parfüm

Dylan Blue parfüm Versace markası tarafından erkekler için hazırlanan aromatik kokusu. Versace Pour Homme Dylan Blue 2016 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Alberto Morillas'tır. Üst notalarda Calabria Bergamotu, Greyfurt, Su Notaları ve İncir Yaprağı; orta notalarda Ambroksan, Paçuli, Karabiber, Menekşe Yaprağı ve Papirüs; temel yani alt notalarda Tütsü, Misk, Tonka Fasulyesi ve Safran bulunur.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Greyfurt

Greyfurt

Su notaları

Su notaları

incir ağacı

incir ağacı

Orta Nota
Ambroxan

Ambroxan

Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Alt Nota
Papirüs

Papirüs

Misk

Misk

Safran

Safran

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Versace Dylan Blue Pour Homme Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Versace Dylan Blue Pour Homme Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 2 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 90 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 80 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
90%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
80%
2 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
100%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
0%
Parfüm geceye uygun
GECE
100%
1 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
100%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
0%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
7365 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Versace Dylan Blue Pour Homme Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
1 Adet Oy Kullanılarak
40 Puan Aldı

Versace Dylan Blue Pour Homme Erkek Parfüm Yorumları

Çekici ve erkeksi, bunu kocam için aldım ve çok seviyorum. Çoğu yerde veya zamanda kullanımı iyidir. Sadece iyi bir koku, çoğu insanın hoşuna gideceğini düşünüyorum. Sıcak, biraz taze ve can sıkıcı asla değil.
Kullanımı çok kolay
Bu, Dior Suavage ve Bleu De Chanel'in iyi yanlarına sahip ve daha uygun fiyatlı.
7-8 saat kalıcılığı sürer.
Güzel ve taze, giymesi kolay.
Dylan Blue, ödeyeceğiniz fiyat için mutlak bir vurucudur. Genel olarak Versace kokularının hepsi fiyatına göre harika ama ben her zaman özellikle Dylan Blue'yu seveceğim. Diğer insanların uzun ömür sorunları olması beni şaşırtıyor çünkü tüm gün üzerimde kalıyor. Kesinlikle herhangi bir projeksiyon sorunu yok gibi görünüyor. Bunu alması için arkadaşımla konuştum ve içeri girdiğinde hemen kokuyu tanıyabiliyorum ve algılayabiliyorum. Güçlü, modern ve temiz bir koku
Bunda özel veya benzersiz bir şey yok..
Dylan Blue'yu gerçekten seviyorum, çok güçlü ve yoğun bir taze koku ve uzun süre kalıcı, aslında bu erkek Dylan Blue'yu kadın versiyonuna tercih ediyorum ancak kadın versiyonunu da seviyorum, ancak çoğu parfümde olduğu gibi, erkek versiyonu, kadın versiyonuna göre daha güçlü ve cildimde daha uzun süre kalıyor. Bunu kişisel olarak kullanmamama rağmen, kardeşim bunu sık sık giyiyor ve üzerinde çok güzel kokuyor, bu benim favori erkek kokularımdan biri.
Bana göre bu, Sauvage ve Bleu de Chanel'i içeren 3 büyük mavi kokudan en erkeksi olanı. Sadece yazın duştan yeni çıkmış bir adam gibi kokuyor, gerçekten çok güzel.
Dior Sauvage serisinde daha kaliteli ambroksan sunuyor sanırım ama Dylan Blue da Alberto Morillas tecrübesinden dolayı çok güzel harmanlanmış sanırım. Bana göre Sauvage'dan daha az yaygın. Ambroxan ağır tütsü karışımı, bence narenciye, meyve ve kehribarın bazı küçük şeffaf nüanslarına sahip. Yine de çok güzel yapılmış.
Versacenin bu meşhur parfümünün siteye yeni eklenmesi geç olmuş. Erostan sonra en çok satan erkek modeli olduğunu düşünüyorum. Harika parfüm. İncir ağacı gibi değişik ve riskli bir notası olmasına rağmen en meşhur ve en sevilen parfümlerinden. Versace markası da güzel parfümlere sahip.
şişesine bayılıyorum bu parfümün.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER