Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Versace Eros Flame Erkek Parfüm

Eros Flame parfüm modeli Versace markasının erkekler için odunsu ve baharatlı içerikli kokusudur. Bu yeni bir koku. Eros Flame 2018 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Olivier Pescheux'dür. Üst notalarda Mandalina, Karabiber, Chinotto meyvesi, (çin turuncu) Limon ve Biberiye; orta notalarda Biber, Sardunya ve Gül; Temel alt notalar Vanilya, Tonka Fasulyesi, Sandal Ağacı, Teksas Sediri, Paçuli ve Meşe likenidir.

Üst Nota
Mandalina

Mandalina

Karabiber

Karabiber

Limon

Limon

Çin Turuncu

Çin Turuncu

Orta Nota
Sardunya

Sardunya

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Biberiye

Biberiye

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Sedir

Sedir

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Meşe likeni

Meşe likeni

Versace Eros Flame Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Versace Eros Flame Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 3 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 100 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 95 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
100%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
95%
3 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
100%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
0%
2 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
100%
GECE
GECE
0%
2 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
10%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
0%
YAZ
YAZ
100%
SONBAHAR
SONBAHAR
0%
KIŞ
KIŞ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2018 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 92
7598 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Versace Eros Flame Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
2 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Versace Eros Flame Erkek Parfüm Yorumları

Neredeyse birebir aynısı. Orijinale o kadar paraya yazık


https://www.albertosego.com/alberto-sego-erkek-parfum-kod-no-1532
Bu çok tuhaf. Sevip sevmediğimi çözemiyorum. Eros'tan kesinlikle daha iyi. Açıcı, biberli tatlı bir kurumaya sahip muhteşem bir küçük patlamadır. Bundan hiç iltifat almıyorum ama fark ediliyorum. İlk patlama dikkat çekicidir. Ama gerçekten biraz kimyasal kokuyor, bu yüzden bilmiyorum iyi mi desem kötümü. Bence deneyin
Bunu yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Benim için çok daha baharatlı ve narenciyeli ama kuruyunca vanilya gerçekten patlıyor ve çok daha yumuşak oluyor. Kremsi ama aynı zamanda patlıyor.
Bazı insanlar bunun harika bir kör satın alma olduğunu söyledi ama ben katılmıyorum, bu koku birçok koku profilini birleştirdiği için çok daha niş. Daha çok bir sonbahar kokusu
Eros Flame'i ilk kez denedim. Güzel narenciye notlarına sahip. Eros EDT'nin bazı arka plan kokularına da sahiptir. Turuncu notalar bana çokça biraz Terre d'Hermes'i hatırlatıyor. Bu, zamanla aşındıkça kaybolur. Daimi kullanılacak bir model değil.
Bu inceleme için özel olarak buraya girdim. Kış sonu -2 derece civarında ve 4 sprey sıktım. Yaklaşık 2 saat sonra bir odadaydım ve arkadaşla sohbet etmeye başladım ve ondan yaklaşık 1 metre uzakta oturuyordum "gerçekten güzel kokuyorsun" dedi. "Neredeyse şaşıracaktım. Yaklaşık 6 ay önce kokulara girdiğimden beri ilk iltifatım bittiğinde kesinlikle bundan büyük bir şişe alacağım. Narenciye ve vanilya notalarını seviyorsanız, bu bir başyapıt.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER